2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Sulejówek
Dodane 10 kwietnia 2024

Rezolutną osobe do kompletacji i sprawdzania jakości zamówień

Lokalizacja

Sulejówek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma zajmująca się produkcją ekskluzywnych torebek i akcesoriów skórzanych poszukuje Specjalisty ds. kompletacji i sprawdzania jakości zamówień

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za przestrzeganie określonej jakości wytwarzanych produktów

  • Kompletacja produktu i nadzorowanie pakowania i jakości wysyłek

  • Przyjmowanie dostaw, obsługa odbiorów kurierskich

  • Dbanie o porządek w miejscu pracy,

  • Inne prace magazynowe, takie jak inwentaryzacja, metkowanie, układanie produktów.

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Pracowitość i sumienność,

  • Skrupulatność i dokładność

  • Umiejętność korzystania z komputera i urządzeń biurowych

  • Współpraca z biurem i działem produkcji

  • Wprowadzanie danych do systemu wewnętrznego firmy

  • Utrzymanie czystości w miejscu pracy

  • Inne drobne prace

Nasze oczekiwania:

  • Znajomość MS Office, w szczególności Excel

  • Umiejętność planowania i organizacji czasu pracy

  • Inicjatywa i aktywne podejście do obowiązków

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku i przy obsłudze klienta mile widziana,

  • Zdolności manualne mile widziane

  • Angielski mile widziany

Oferujemy:

  • Stabilną pracę

  • Wsparcie naszej załogi

  • Możliwość rozwoju

Wymiar godzin: 9:00 a 17:00

Praca w Sulejówku

Dziękujemy wszystkim kandydatom za zainteresowanie, jednak skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami po wcześniejszym przesłaniu CV.

Lokalizacja

Sulejówek,

Mazowieckie

Mazowieckie, Sulejówek
ID: 910849934