2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Podkarpackie
  5. Budowa / remonty - Rzeszów
Patrycja
Dodane 23 kwietnia 2024

Robotnik drogowy

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Opis

Aktualnie poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisko:

Robotnik Drogowy

Miejsce pracy: cała Polska

Forma współpracy: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę poprzez firmę zewnętrzną

Główne zadania

  •  Obsługa rozściełacza przy pracach związanych z układaniem nawierzchni z mas bitumicznych/ betonowych i budową dróg;

  • Wykonywanie pomiarów wysokościowych na budowie;

  • Kontrola prac prowadzonych przez podwykonawców;

  • Odpowiedzialność za stan techniczny sprzętu budowlanego.

Wymagania formalne

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie;

  • Dobra organizacja pracy, fachowość, sumienność , zaangażowanie;

  • Prawo jazdy kat. B ;

  • Gotowość do pracy fizycznej w zmiennych warunkach;

  • Mile Widziane:

    • Doświadczenie w pracy na stanowisku operatora rozściełacza mas bitumicznych/ betonowych;

    • Doświadczenie w pracy przy układaniu posadzek/ nawierzchni betonowych;

    • Aktualne uprawnienia na zespoły maszyn do rozkładania mas bitumicznych/ betonowych;

    • Dodatkowe uprawnienia do obsługi drobnego sprzętu budowlanego lub drogowego;

Zapraszam do aplikowania!!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 896403103