2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Podkarpackie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Jarosław
Dodane 12 kwietnia 2024

Robotnik drogowy/Pracownik fizyczny

Lokalizacja

Jarosław

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma działająca w branży utrzymania dróg zatrudni pracownika na stanowisko:

Obowiązki:

•     ręczne koszenie terenów zielonych,

•     oznakowanie, zabezpieczenia robót drogowych,

•     prace związane z budową dróg oraz ich utrzymaniem,

•     kierowanie ruchem na budowie,

•     prace fizyczne związane z naprawami infrastruktury drogowej.

Wymagania:

•     gotowość do podjęcia pracy fizycznej także w weekendy,

•     zaangażowanie w wykonywaną pracę oraz dbałość o powierzony sprzęt i podstawowe, bieżące serwisowanie,

•     dobra organizacja pracy,

•     komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

•     uczciwość, dokładność, skrupulatność, punktualność, lojalność.

Oferujemy:

•     atrakcyjne wynagrodzenie,

•     umowę o pracę,

•     niezbędne narzędzia pracy i odzież roboczą,

•     bezpłatne kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe i dające dodatkowe uprawnienia,

•     możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia,

•     pracę w miłej atmosferze.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez OLX lub kontakt pod numerem telefonu 661 478 029 w godzinach 8-16.

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Lokalizacja

Jarosław,

Podkarpackie

Podkarpackie, Jarosław
ID: 911219182