2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Śląskie
  5. Sprzątanie - Radlin
Dodane 03 maja 2024

Robotnik Gospodarczy- Sprzątaczka

Lokalizacja

Radlin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Robotnik Gospodarczy – Sprzątaczka

miejsce pracy: Koksownia Radlin

system czasu pracy: podstawowy czas pracy jednozmianowy

rodzaj umowy: umowa o pracę na czas określony w celu zastępstwa pracownika

Zakres obowiązków:

- Utrzymanie w stałej czystości wszystkich pomieszczeń w wskazanych obiektach w tym posadzek, płytek ściennych, kabin prysznicowych, okien, parapetów, szafek ubraniowych oraz utrzymanie porządku przy budynku wraz z wykonywanie wszelkich innych prac gospodarczych

-  W okresie zimowym odśnieżanie i posypywanie piaskiem schodów oraz drogi przed budynkiem

Wymagania:

Wykształcenie: min. zawodowe

Doświadczenie zawodowe: brak wymogów

Kwalifikacje: umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra organizacja pracy, skrupulatność

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności

Pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

  Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

Pracowniczy Program Emerytalny

Ubezpieczenie grupowe

Dofinansowanie do biletu miesięcznego na przewozy pracownicze

Dodatkowych informacji dotyczących rekrutacji udziela Szef Działu Utrzymania Porządku i Czystości tel. 69*****71 w godz. od 7:00 do 15:00 od poniedziałku do piątku

Lokalizacja

Radlin,

Śląskie

Śląskie, Radlin
ID: 912876525