2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Małopole
Dodane 25 kwietnia 2024

Robotnik Magazynowy - Małopole pod Warszawą

Wynagrodzenie

27,70 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Małopole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Rekrutujemy dla jednego z naszych Klientów z branży spożywczej. Obecnie poszukujemy osób (mężczyzn), które wesprą naszego klienta.

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • Rozładunki i załadunki towarów

  • Realizacja kompletacji towaru przy pomocy skanera

  • Układanie towaru na paletach, foliowanie

  • Obsługa skanera

Oferujemy:

  • umowę zlecenie

  • wynagrodzenie godzinowe 23 zł netto/h

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz

  • możliwość zakwaterowania w hostelu pracowniczym

  • bezpłatny transport do i z pracy

Nasze wymagania:

  • mile widziana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków niskiego unoszenia

Ми набираємо персонал для одного з наших клієнтів у харчовій промисловості. Наразі ми шукаємо осіб (чоловічої статі) для підтримки нашого клієнта.

У ваші обов'язки буде входити

  • Розвантаження та завантаження товарів

  • комплектація товарів за допомогою сканера

  • Укладання товару на палети, зйомка

  • Робота зі сканером

Ми пропонуємо

  • договір доручення

  • погодинна оплата 23 злотих нетто/год

  • можливість негайно приступити до роботи

  • можливість проживання в гуртожитку для персоналу

  • безкоштовний транспорт на роботу та з роботи

Наші вимоги

  • санітарно-епідеміологічна книжка вітається

  • вітається наявність ліцензії на керування низькопідйомними навантажувачами

Lokalizacja

Małopole,

Mazowieckie

Mazowieckie, Małopole
ID: 909446205