2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Łosice
Dodane 25 kwietnia 2024

Robotnik placowy

Lokalizacja

Łosice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Jeśli chcesz być częścią naszego zespołu z przyjemnością informujemy, że Zakłady Mleczarskie „LAKTOPOL-A” Sp. z o.o. w Łosicach poszukują kandydata na stanowisko:

ROBOTNIK PLACOWY

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę.

Ogólny zakres obowiązków:

1.    Sprzątanie placu.

2.   Dbanie o otoczenie zakładu: koszenie trawy, podcinanie drzew i krzewów.

3.   Opróżnianie koszy, segregacja odpadów.

4.    Wywożenie nieczystości wózkiem jezdniowym (posiadanie uprawnień na wózki widłowe).

5.   Przygotowanie odpadów do utylizacji.

Mile widziana aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Lokalizacja

Łosice,

Mazowieckie

Mazowieckie, Łosice
ID: 914446625