2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Gorlice
Rockfin Sp. z o.o.
Dodane 26 kwietnia 2024

Rockfin Gorlice: Spawacz TIG

Lokalizacja

Gorlice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Rockfin jest wiodącą na świecie firmą inżynieryjną, specjalizującą się w projektowaniu, produkcji, testowaniu i serwisowaniu systemów olejowych i paliwowych do turbin gazowych, turbin parowych, generatorów, kompresorów oraz wysokociśnieniowych napędów i systemów sterowania.

Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych,  przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. Możemy poszczycić się współpracą z globalnymi Klientami takimi jak Burckhardt Compression, FLSmidth, GE, Kawasaki, MAN Energy Solutions, Mitsubishi Power, Siemens oraz Wartsila.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Spawacz TIG

Miejsce pracy: Gorlice, ul. Chopina 54

Opis stanowiska:

  • Spawanie rurociągów i konstrukcji ze stali węglowej lub nierdzewnej

  • Spawanie metodą TIG pod rtg

  • Praca na hali w pełnym wymiarze godzin

Wymagania:

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w spawaniu rur metodą TIG

  • Umiejętność spawania rur ze stali węglowej lub nierdzewnej pod rtg

  • Warunkiem zatrudnienia jest pozytywne przejście prób spawalniczych

Mile widziane:

  • Aktualne uprawnienia spawalnicze

 Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie działającej od ponad 30 lat na rynku polskim i zagranicznym

  • Stałość i pewność w terminach wypłat wynagrodzeń

  • Bardzo dobre warunki pracy (praca na hali produkcyjnej, zaplecze socjalne)

  • Atrakcyjny system premiowy (premie miesięczne)

  • Darmową, prywatną opiekę medyczną w placówkach Luxmed

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w kursach i szkoleniach

  • Możliwość uczestnictwa w cyklu szkoleń wewnętrznych Akademii Rockfin

  • Dofinansowanie do studiów oraz kursów językowych w wysokości do 50% ich wartości

  • Bezpłatne kursy językowe online eTutor - dla pracowników oraz członków rodziny

  • Program Rekomendacji Pracowników – nagrody pieniężne za polecanie pracowników do pracy (2 tys. zł brutto)

  • Dofinansowanie do karty MultiSport

  • Wsparcie finansowe w postaci nieoprocentowanej pożyczki

  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie w PZU na preferencyjnych warunkach

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Gorlice,

Małopolskie

Małopolskie, Gorlice
ID: 843610819