2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Lubuskie
  6. Kelner, barman, barista - Zielona Góra
Dodane 16 kwietnia 2024

Rock'n Beef zatrudni kelnera/ kelnerkę

Wynagrodzenie

27,70 - 35 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Zielona Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Steak House Rock'n Beef poszukuje energicznej i komunikatywnej osoby na stanowisko kelnera/ kelnerki

Obowiązki

  • obsługa gości zgodnie ze standardami firmy

  • przyjmowanie zamówień i obsługa kasy

  • zapewnienie wysokiej jakości obsługi gości

  • zachowanie czystości i porządku w miejscu pracy

Co oferujemy ?

  • elastyczny grafik

  • prace w młodym, dynamicznym zespole

  • dobrą atmosferę pracy

  • posiłek pracowniczy

Czego oczekujemy ?

  • doświadczenia w obsłudze gości mile widziane, chęci do nauki wymaganych umiejętności

  • umiejętności pracy w zespole

  • komunikatywności i pozytywnego podejścia do pracy

  • punktualności

  • wysokiej kultury osobistej

  • dyspozycyjność w weekendy

  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

CV prosimy składać poprzez OLX lub bezpośrednio w lokalu.

  • Więcej informacji udzielimy pod numerem tel.655016516

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 911092636