2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Lubuskie
  6. Utrzymanie ruchu - Cigacice
Małgorzata HR
Dodane 27 kwietnia 2024

ROCKWOOL Polska CIG - Mechanik / Utrzymanie Ruchu

Lokalizacja

Cigacice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

OPIS

Firma ROCKWOOL od ponad 80 lat produkuje wełnę skalną w 40 krajach i zatrudnia ponad 12 000 osób na całym świecie. Obecnie do naszej fabryki w Cigacicach pod Zieloną Górą  poszukujemy Mechanika do wsparcia naszego Zespołu Utrzymania Ruchu. Jest to praca zmianowa, z dowozem pracowniczym z wybranych miejscowości.

Czy posiadasz odpowiednie wykształcenie lub doświadczenie w pracy jako Mechanik? Jeśli tak, to aplikuj do naszego zespołu i stań się częścią Grupy ROCKWOOL!

Główne zadania:

  • Usuwanie bieżących awarii maszyn i urządzeń;

  • Dokonywanie przeglądów okresowych i konserwacji;

  • Wykonywanie remontów;

Od Kandydatów oczekujemy:

Wykształcenia minimum zawodowego - mechanik lub pokrewne;

  • Wiedzy w zakresie pneumatyki i hydrauliki;

  • Gotowości do pracy zmianowej;

  • Uprawnienia energetyczne i gazowe - mile widziane;

  • Wcześniejsze doświadczenie w zakładzie przemysłowym będzie dużym atutem;

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na cały etat;

  • Dofinansowanie do posiłków na terenie zakładu;

  • Prywatna opieka medyczna;

  • Dofinansowanie do wypoczynku;

  • Dofinansowanie do kart Multisport;

  • Udział we wdrażaniu standardów Lean;

  • Bezpłatny dowóz do pracy z miejscowości: Zielona Góra, Sulechów, Konotop, Kartno, Bojadła, Pyrnik, Klenica, Swarzynice, Ledno, Trzebiechów, Borek, Głęboka, Głuchów, Radowice, Kruszyna, Ostrzyce, Smolno Wielkie, Chwalim.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji - zgodnie z RODO.

Administratorem Twoich danych osobowych jest: ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Cigacicach (66-131) przy ul. Kwiatowej 14; tel. +48 68 38 50 236. Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Lokalizacja

Cigacice,

Lubuskie

Lubuskie, Cigacice
ID: 830045559