2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Lubuskie
  6. Utrzymanie ruchu - Cigacice
Małgorzata HR
Dodane 27 maja 2024

ROCKWOOL Polska CIG - Młodszy elektryk / Młodszy automatyk ROCKWOOL

Lokalizacja

Cigacice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Do naszego prawie 100 osobowego zespołu doświadczonych pracowników Utrzymania Ruchu poszukujemy obecnie absolwentów studiów kierunków technicznych: elektromechanika, elektrotechnika, robotyka, automatyka lub absolwentów szkół średnich technicznych: mechatronika i podobne.

Jeżeli masz wiedzę, a teraz chciałbyś zdobyć również doświadczenie, to dobrze trafiłeś! Masz szansę odkryć tajniki pracy elektryków, mechaników, automatyków oraz programistów przemysłowych w jednej z największych fabryk w naszym regionie.

ROCKWOOL Polska w Cigacicach (pod Zieloną Górą) zaprasza do współpracy - przyślij nam swoje CV.

ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. należy do Grupy ROCKWOOL zatrudniającej ponad 12 200 osób w 40 różnych krajach. Jesteśmy liderem w produkcji skalnej wełny mineralnej. Dostarczamy systemy i rozwiązania służące poprawie efektywności energetycznej, akustyki i bezpieczeństwa pożarowego obiektów budowlanych.

W Polsce ROCKWOOL ma dwie fabryki: w Cigacicach oraz w Małkini. W Cigacicach pracuje ponad 900 osób przy liniach produkcyjnych oraz w biurowcu.

Twoje zadania:

  • obserwacja działań przydzielonego doświadczonego pracownika;

  • uczestniczenie w wykonywaniu terminowych przeglądów i konserwacji;

  • wykonywanie prostych prac zleconych przez doświadczonego pracownika;

  • nauka, nauka, nauka ;-)

Nasze oczekiwana:

  • wykształcenie min. średnie w zakresie: elektryki, mechatroniki, automatyki lub pokrewne;

  • gotowość do poszerzania wiedzy i uczenia się nowych rzeczy - to podstawa! :)

  • ogólna wiedza dotycząca zagadnień związanych z wykształceniem;

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych;

  • uprawnienia SEP E1 do 1kV - mile widziane;

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na cały etat: najpierw na 3 miesiące na okres próbny, potem na 1 rok z możliwością przedłużenia.

  • Możliwość zdobycie uprawnień SEP;

  • Dofinansowanie do posiłków z przyzakładowej kantyny - obiad już od 5,5 PLN;

  • Prywatną opiekę medyczną;

  • Dofinansowanie do wypoczynku;

  • Dofinansowanie do kart Multisport;

  • Nieodpłatny dowóz do pracy z Zielonej Góry i Sulechowa;

w CV prosimy o zamieszczenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji - zgodnie z RODO.

Administratorem Twoich danych osobowych jest: ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Cigacicach (66-131) przy ul. Kwiatowej 14; tel. +48 68 38 50 236. Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej szczegółów znajdziesz tutaj: https: //www.rockwool.com/pl/polityka-prywatnosci/

Lokalizacja

Cigacice,

Lubuskie

Lubuskie, Cigacice
ID: 904358931