2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Jelcz-Laskowice
Dodane 24 kwietnia 2024

Ronal Group: Pracownik Utrzymania Ruchu

Lokalizacja

Jelcz-Laskowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jeśli chcesz rozwijać się, szkolić i szukasz pracy w obszarze Automotive, to ta oferta jest dla Ciebie.

Poszukujemy pracowników do działu Utrzymania Ruchu.

ZADANIA:

  • Zapewnienie prawidłowego stanu technicznego linii produkcyjnych

  • Usuwanie awarii, dokonywanie przeglądów i konserwacji maszyn

  • Diagnozowanie przyczyn awarii i przestojów urządzeń

  • Instalacja nowych urządzeń i maszyn

  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji

TWÓJ PROFIL:

  • Wykształcenie zawodowe/techniczne

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość obsługi komputera

  • Praktyczne umiejętności diagnozowania usterek maszyn

  • Uprawnienia eksploatacyjne urządzeń, instalacji, sieci

CO CI OFERUJEMY:

  • Dofinansowanie do posiłków

  • Dofinansowanie szkoleń i kursów

  • Możliwość uzyskania uprawnień

  • Świadczenia socjalne

  • Wysoko wynagradzany program poleceń pracowniczych

  • Wysoko wynagradzany program mentorski

  • Multisport

  • Dodatek 100% do nadgodzin

  • Dodatek 200% do nadgodzin w dni świąteczne

  • Nagrody za staż pracy

  • Zniżki na felgi

  • Pikniki rodzinne

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowym koncernie, w otoczeniu najnowszych technologii

  • Możliwości rozwoju zawodowego

  • Pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze

  • Zatrudnienie bezpośrednio przez firmę Ronal, nie przez agencje

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Jelcz-Laskowice,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Jelcz-Laskowice
ID: 808643337