2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Warmińsko-mazurskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Olsztyn
Dodane 22 kwietnia 2024

Roznosiciel gazet poszukiwany

Lokalizacja

Olsztyn

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymagane

GRUPA WM Spółka z o.o. to wydawnictwo multimedialne na Warmii i Mazurach. Wydawca dzienników (Gazeta Olsztyńska), portali internetowych, serwisów tematycznych, tygodników regionalnych, miesięczników i gazet bezpłatnych.

Poszukujemy kandydata na stanowisko:

Roznosiciel gazet

Twój zakres obowiązków:

– Roznoszenie gazet reklamowych na przydzielonym terenie w określonych dniach i godzinach

Nasze wymagania:

- Status studenta

– Uczciwość, samodzielność, rzetelność, odpowiedzialność

– Dyspozycyjność

Oferujemy umowę zlecenie.

Zainteresowany/Zainteresowana?

Odpowiemy na wybrane oferty

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez GRUPA WM Spółka z o.o. z siedzibą w Olsztynie ul. Tracka 5, moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest GRUPA WM Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie przy ul. Trackiej 5. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 913626800