2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Dzierżoniów
Dodane 01 maja 2024

Rozwijaj się z nami - Zostań OPERATOREM MASZYN

Lokalizacja

Dzierżoniów

Pełny etat

Twoje zadania:

  • Obsługa maszyn i procesów zgodnie z instrukcjami stanowiskowymi i najlepszymi praktykami
  • Zapewnienie ciągłości produkcji i bieżąca kontrola parametrów obsługiwanych maszyn
  • Realizacja planu produkcyjnego zgodnie z harmonogramem.
  • Odpowiedzialność za jakość produktu w obsługiwanym obszarze
  • Zapewnienie określonych norm jakościowych i ilościowych
  • Stosowanie standardów czystości, organizacji pracy i higieny
  • Współpraca z innymi działami
  • Udział w doskonaleniu procesu produkcyjnego
  • Współudział w tworzeniu dokumentacji stanowiskowej
Czego od Ciebie oczekujemy:
  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Doświadczenie w pracy na obszarze produkcji i obsługą maszyn
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Dbałość o bezpieczeństwo
  • Umiejętność prawidłowego dokumentowania procesu
  • Dodatkowym atutem będzie prawo jazdy, uprawnienia na wózki widłowe lub suwnicę
  • Gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym
Oferujemy Ci:
  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o prace!
  • Zatrudnienie w Międzynarodowej Firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i bogaty system premiowy
  • Dofinansowanie do posiłków na terenie stołówki pracowniczej!
  • Szkolenie wdrożeniowe
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • Benefity pozapłacowe (Luxmed, ubezpieczenie Generali, Multisport)
  • Darmowy dojazd m.in Wrocław, Dzierżoniów, Bielawa, Pieszyce, Strzelin, Niemcza, Henryków, Ziębice, Żórawina, Łagiewniki, Kobierzyce

Miejsce pracy: Bielany Wrocławski

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Dzierżoniów,

Dolnośląskie

Dokładna lokalizacja
Dolnośląskie, Dzierżoniów
ID: 914201609