2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Podkarpackie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Nisko
Dodane Dzisiaj o 09:38

Rozwiń skrzydła jako Doradca Klienta w Stalowej Woli!

Wynagrodzenie

27,70 - 36 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Nisko

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dołączając do naszego zespołu, stajesz się częścią dynamicznej społeczności, która ceni ludzi i rozwijanie ich potencjału, niezależnie od wieku czy doświadczenia zawodowego. Wierzymy w Twoją postawę i zdolności, a naszym celem jest wspieranie rozwoju Twoich umiejętności.

Szkolenie rozpoczyna się 07.05.2024

Dołącz do nas na 5-dniowe intensywne szkolenie, które odbędzie się w godzinach 9:00-17:00.

To doskonała okazja, aby zdobyć nowe umiejętności i przygotować się do fascynującej roli w naszym zespole.

Co oferujemy?

  • Przyjazne Środowisko Pracy

Stań się częścią zespołu entuzjastycznych i wspierających osób, które razem dążą do osiągania sukcesów.

  • Zaawansowane Szkolenia

Oferujemy specjalistyczne szkolenia, które pomogą Ci rozwijać umiejętności sprzedażowe, umożliwiając osiąganie doskonałych wyników.

  • Atrakcyjne Wynagrodzenie

Nasze wynagrodzenie to nie tylko konkurencyjne podstawowe stawki, ale także motywacyjny system prowizyjny bez górnego limitu.

Gwarantujemy stawkę 27,70 zł/h brutto + premie za osiągnięte wyniki sprzedażowe.

  • Możliwość Rozwoju Zawodowego

Doceniamy Twoje doświadczenie i ambicje. W naszej firmie istnieje szansa na awans i rozwój wewnętrzny dla naszych najlepszych pracowników.

  • Elastyczne Godziny Pracy

Dostosuj grafik pracy do swoich preferencji, dzięki różnym opcjom.

Obowiązki na stanowisku:

  • Wykonywanie połączeń wychodzących do stałych Klientów Orange w celu przedłużenia umowy na ustalonych warunkach.

  • Dosprzedaż dodatkowych usług mobilnych

  • Dbanie o pozytywne relacje z Klientami i wizerunek firmy.

Oczekujemy:

  • Dyspozycji do pracy minimum 140h w miesiącu.

  • Zaangażowania w proces rekrutacyjny i szkoleniowy.

  • Znajomości języka polskiego w stopniu komunikatywnym.

  • Mile widziane doświadczenie w Contact Center lub obsłudze klientów.

Dołącz do naszej rozwijającej się społeczności i miej pewność, że Twoja praca ma znaczenie! Oczekujemy z niecierpliwością na Twoje zgłoszenie!

Obowiązek informacyjny: emploi.armatis.com/pl/obowiazek-informacyjny/

Lokalizacja

Nisko,

Podkarpackie

Podkarpackie, Nisko
ID: 911064582