2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Warmińsko-mazurskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Montowo
Dodane 15 kwietnia 2024

Rozwojowa praca na stanowisku Technolog - Inżynier ds. Procesów

Lokalizacja

Montowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

ORiSTO Sp. z o.o.

OGŁASZA REKRUTACJĘ W DZIALE KONSTUKCJI I TECHNOLOGII

STANOWISKO: TECHNOLOG – INŻYNIER DS. PROCESÓW

Jeśli masz wykształcenie kierunkowe i chcesz rozwijać się w dziale Konstrukcji i Technologii w jednej z wiodących firm w produkcji mebli łazienkowych na rynku, aplikuj.

Wymagania:

·     Wykształcenie min. średnie techniczne, w zakresie technologii drewna,

·     Wiedza z zakresu materiałów stosowanych w produkcji mebli,

·     Znajomość procesów produkcyjnych stosowanych w produkcji mebli,

·     Umiejętność czytania i interpretowania rysunków technicznych oraz opracowywanie dokumentacji technologicznej oraz specyfikacji materiałowo-produkcyjnej,

·     Zaangażowanie, dokładność, sumienność

·      Samodzielność oraz dobra organizacja czasu pracy, dbałość o szczegóły oraz o jakość wykonania powierzonych zadań,

·     Umiejętność oraz chęć szybkiego uczenia się.

Zakres obowiązków:

·     Opracowywanie procesów produkcyjnych,

·     Praca z dokumentacją 2D wyrobów,

·     Wykonanie specyfikacji materiałowo-technicznej,

·     Praca w systemie ERP i systemach powiązanych, np. Excel, Corel Draw,

·     Nadzór technologiczny nad prowadzonymi projektami,

·     Aktualizowanie instrukcji technologicznych i procesowych.

Oferujemy:

·     Pracę na rozwojowym stanowisku pod okiem doświadczonych specjalistów,

·     Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie, będącej jednym z czołowych producentów mebli łazienkowych w Polsce,

·     Pełen proces wdrożenia, wsparcie przełożonego,

·     Pakiet benefitów funkcjonujących w firmie: m.in. możliwość przystąpienia do kursu języka angielskiego, ubezpieczenia grupowego, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,

·     Niezbędne narzędzia pracy,

·     Atrakcyjne wynagrodzenie oraz bardzo dobra atmosfera pracy.

CV ZE ZDJĘCIEM WRAZ Z NAZWĄ STANOWISKA PROSIMY PRZESŁAĆ DROGĄ INTERNETOWĄ LUB NA ADRES FIRMY: ORiSTO Sp. z o.o., Montowo 59, 13-324 Grodziczno.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz.833)”

JEDNOCZEŚNIE INFORMUJEMY, IŻ ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO DO KONTAKTU JEDYNIE Z WYBRANYMI KANDYDATAMI.

Lokalizacja

Montowo,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Montowo
ID: 885495478