2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Podkarpackie
  5. Prace magazynowe - Rzeszów
Dodane 30 kwietnia 2024

RTV EURO AGD, Magazynier, Zaczernie k. Rzeszowa

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaRekrutacja online

Opis

OPIS

Jesteśmy polską firmą od 30 lat działającą na rynku sprzedaży sprzętu elektronicznego i sprzętu gospodarstwa domowego. W ramach naszej organizacji funkcjonuje ogólnopolska Sieć Sklepów RTV EURO AGD, największy sklep internetowy w Polsce – www.euro.com.pl i Contact Center. Naszą sprzedaż wspiera ogólnopolska Sieć Transportu, Magazyny Centralne i lokalne Centra Logistyczne w całym kraju.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy: Magazyniera

Miejsce pracy: Zaczernie k. Rzeszowa

Zależy Ci na stałej pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku? Jesteś gotowy na nowe wyzwania? Świetnie trafiłeś! Dołącz do nas. Zabierz ze sobą znajomego i pracujcie razem. Zapewnimy Ci niezbędne narzędzia oraz profesjonalne przeszkolenie.

Twoje zadania:

  •     Kontrola procesu załadunku i rozładunku,

  •    Zapewnienie prawidłowego składowania towaru w magazynie oraz odpowiedniego rozmieszczenia towarów,

  •    Kontrola pod względem ilościowym i jakościowym,

  •    Poprawne wydanie towarów z magazynu,

  •    Utrzymanie porządku w miejscu pracy.

Od Ciebie oczekujemy:

  • Zdyscyplinowanie i rzetelne podejście do obowiązków,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Dobra kondycja fizyczna,

  • Doświadczenie w pracy magazynowej,

  • Dodatkowym atutem będzie umiejętność obsługi skanera.

W zamian oferujemy:

  •    Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę po okresie próbnym,

  •    Atrakcyjny bonus do 3000zł brutto w programie poleceń pracowniczych,

  • Możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego,

  •    Przyjazna atmosfera? To u nas codzienność.

 Zainteresowane osoby, prosimy o wypełnienie formularza poprzez przycisk APLIKUJ. Aplikuj

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 912169894