2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Pomorskie
  6. Logistyka - Kowale
Dodane 03 maja 2024

RTV EURO AGD - Specjalista ds. Logistyki, Gdańsk

Lokalizacja

Kowale

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Jesteśmy polską firmą od 30 lat działającą na rynku sprzedaży sprzętu elektronicznego i sprzętu gospodarstwa domowego. W ramach naszej organizacji funkcjonuje ogólnopolska Sieć Sklepów RTV EURO AGD, największy sklep internetowy w Polsce – www.euro.com.pl i Contact Center. Naszą sprzedaż wspiera ogólnopolska Sieć Transportu, Magazyny Centralne i lokalne Centra Logistyczne w całym kraju.

Obecnie do naszego zespołu w Centrum Logistycznym RTV Euro AGD poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. logistyki

Twoje zadania:

  • organizacja i koordynacja pracy podległego zespołu,

  • nadzór nad przebiegiem procesów logistycznych,

  • zapewnienie skutecznych i terminowych dostaw,

  • zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów,

  • obsługa floty firmowej,

  • obsługa zgłoszeń reklamacyjnych klienta zewnętrznego,

  • monitorowanie oraz optymalizacja wskaźników kosztowych, jakościowych, efektywnościowych (KPI),

  • zagwarantowanie zgodności działań z przepisami Bezpieczeństwa i Higieny Pracy.

 Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe (mile widziane z zakresu Transportu lub Logistyki),

  • minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku o podobnym charakterze zadań (transport,   gospodarka magazynowa),

  • znajomość systemu SAP – mile widziana,

  • znajomość pakietu Office,

  • czynne prawo jazdy kat. B.

 Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w systemie 2-zmianowym (w zakresie pon-sob),

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole,

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz motywacyjny system premiowy,

  • dofinansowanie do programu sportowego (Karta MutiSport)

  • bezpłatną prywatną opiekę medyczną,

  • ubezpieczenie na życie,

  • konkursy dla Pracowników i ich Rodzin.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Kowale,

Pomorskie

Pomorskie, Kowale
ID: 914668294