2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Dietetyka
  5. Dietetyka - Śląskie
  6. Dietetyka - Ruda Śląska
Dodane 29 kwietnia 2024

Ruda Śląska - psychodietetyk/ dietetyk kliniczny, pełny etat, uop

Wynagrodzenie

4 300 - 6 900 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ruda Śląska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Paleta Diet dr Patrycja Kłósek - Bzowska - dietetyk kliniczny, psychodietetyk

Poszukuje psychodietetyka/ dietetyka klinicznego, który dołączy do naszego zespołu na ww. stanowisku w wymiarze czasu pracy pełnego etatu.

W naszej pracy kierujemy się tym, że każdy pacjent ma za sobą swoją historię a naszym celem jest ją zrozumieć. Naszym zadaniem jest pomóc pacjentom przejść przez zmianę ich dotychczasowych przyzwyczajeń żywieniowych. Naszą misją jest podnoszenie wiedzy na temat jedzenia aby bez liczenia kalorii i stosowania skomplikowanych diet pacjenci osiągali cele w redukcji masy ciała i poprawy stanu zdrowia,

Zadania:

  • Indywidualne konsultacje psychodietetyczne z wykorzystaniem narzędzi coachingowych i psychologicznych opracowanych przez naszą firmę (pacjenci z otyłością, nadwagą, BED, zaburzeniami odżywiania, anoreksją, bulimią) dla pacjentów prowadzonych w nurcie psychodietetycznym.

  • Edukacja żywieniowa pacjentów zgodnie ze standardami EBM.

  • Przygotowanie jadłospisów klinicznych w szerokim zakresie jednostek chorobowych dla pacjentów prowadzonych w nurcie dietetyki klinicznej.

  • Marketing firmowy w mediach społecznościowych, praca biurowa zgodnie z planem pracy zespołu.

Nasz idealny pracownik:

  • Osoba dobrze zorganizowana, ponieważ jest to samodzielne stanowisko pracy, świetnie jeśli potrafisz zarządzać sobą w czasie

  • Osoba kreatywna, ponieważ tworzymy dużo treści na media społecznościowe, montujemy rolki, tworzymy grafiki, materiały dla pacjentów, obsługujemy program Canva, CapCut

  • Osoba która zna dobrze dietetykę kliniczną, zasady komponowania jadłospisów w wielu jednostkach chorobowych, ponieważ prowadzimy wiele skomplikowanych przypadków, obsługujemy program DietetykPro

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu dietetyki/psychodietetyki

  • Doświadczenie zawodowe w pracy jako psychodietetyk/dietetyk kliniczny.

  • Umiejętność pracy z różnymi grupami wiekowymi.

  • Komunikatywność i empatia w kontakcie z pacjentami.

  • Gotowość do pracy w godzinach pon. - wt. 12-20, śr. -czw. 10-18 i pt. 9-17

Warunki zatrudnienia:

  • Miejsce pracy: gabinet mieści się w "Starym Szpitalu" w Rudzie Śląskiej, ul. Karola Goduli 24, gdzie konsultacje prowadzą również inni specjaliści

  • Gwarantujemy niezbędne narzędzia do pracy w tym laptop służbowy (Microsoft Windows 11 ), telefon służbowy z systemem Android, analizator InBody120, niezbędne oprogramowanie, ubiór medyczny, wszelkie niezbędne narzędzia do pracy z pacjentem.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawia plus premia (po okresie próbnym).

  • Przyjazne środowisko pracy, możliwość rozwoju zawodowego. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, posiadamy obecnie 7 gabinetów specjalizujących się w psychodietetyce.

  • Przed rozpoczęciem pracy szczegółowo wprowadzimy Cię w obowiązki, przeszkolimy do pracy na stanowisku psychodietetyka, zapewnimy wszystkie narzędzia i niezbędniki służbowe.

Rozmowy kwalifikacyjne odbędą się w gabinecie w Jaworznie i będą odbywały się w systemie 2 etapowym. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Ruda Śląska,

Śląskie

Śląskie, Ruda Śląska
ID: 910350661