2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Lubelskie
  5. Praca za granicą - Lublin
Dodane 02 maja 2024

Rzeźnik Praca w Belgii Wysokie zarobki w Euro

Wynagrodzenie

80 - 90 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: BelgiaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Twój zakres obowiązków

  • ​Jeśli posiadasz wykształcenie lub doświadczenie na stanowisku Rzeźnik i chciałbyś się dalej rozwijać w tym zawodzie - Dołącz do naszego zespołu.

  • Na stanowisku Rzeźnik Twoja praca będzie polegała na krojeniu i porcjowaniu mięsa oraz na dbaniu o jakość i świeżość oferowanego asortymentu.

Wymagania pracodawcy

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • prawo jazdy kat. B mile widziane

Pracodawca oferuje

  • wysokie wynagrodzenie zgodnie z belgijskim systemem plac

  • możliwość przejścia na kontrakt stały

  • możliwości rozwoju zawodowego

  • pomoc w wszelkich formalnościach i administracji

  • pomoc z zakwaterowaniem

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 887066736