2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Targówek
Dodane 24 kwietnia 2024

Sales Advisor - Doradca Klienta

Lokalizacja

Warszawa, Targówek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

Opis

Twój zakres obowiązków

Podstawą wygodnego snu jest odpowiedni materac :)

Aktualnie poszukujemy pracowników do naszego salonu w Domotece w Warszawie!

Jako nasz Ambasador, będziesz przede wszystkim odpowiedzialny za poprawę jakości snu naszych klientów poprzez dopasowanie oferowanych przez nas produktów do ich potrzeb.

Wszystko to w przyjemnym otoczeniu, o które sam zadbasz i na którego wygląd będziesz mieć realny wpływ.

Nasz wizerunek to coś, na czym nam zależy, a Ty będziesz naszą „twarzą”, więc będziesz go kreować.

Postawione przed Tobą cele sprzedażowe będą napędzać Cię do działania, a radość z ich realizacji motywować do dalszej pracy.

Nasze wymagania

Jeśli lubisz ludzi, a kontakt i rozmowa z nimi sprawia Ci przyjemność, nie boisz uczyć się nowych rzeczy…

Aplikuj, a my zrobimy z Ciebie eksperta do spraw snu!

To oferujemy

  • W tym roku świętujemy nasze 25-lecie – U nas znajdziesz stabilność zatrudnienia.

  • Pracując u nas, od pierwszego dnia otrzymujesz umowę o pracę.

  • Wynagrodzenie jest wypłacane zawsze na czas w formie podstawy i prowizji za sprzedaż (masz realny wpływ na jego wysokość).

  • Zależy nam na tym, abyś był jak najlepszym handlowcem i w tej roli czuł się pewnie, więc tuż po zatrudnieniu odbędziesz niezbędne szkolenia produktowe.

  • Później też nie zostaniesz pozostawiony sam sobie! Wszyscy wciąż uczymy się czegoś nowego podczas cyklicznych szkoleń w różnych zakątkach Polski.

  • Ponieważ atmosfera w pracy to coś, na czym nam ogromnie zależy, podczas szkoleń łączymy przyjemne z pożytecznym podczas wspólnych integracji :)

  • Każdy z nas oprócz pracy ma swoje życie prywatne, dlatego do planów pracy podchodzimy racjonalnie. Dbamy o sprawiedliwy grafik, szanując swoje dni wolne.

  • Pracując u nas, nasze wysokiej jakości produkty możesz nabyć dla siebie i swoich bliskich z atrakcyjnym rabatem pracowniczym.

Benefity

  • Prywatna opieka medyczna w Allianz

  • Ubezpieczenie na życie PZU

  • Pakiet Sportowy Multisport

  • Czas pracy dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb

  • Zniżki na firmowe produkty wysokiej jakości

  • Spotkania integracyjne

  • Kawa/Herbata

  • Paczki świąteczne

  • Motywujące konkursy

„Każdy musi się wyspać” – to hasło powtarzamy sobie od 1999 roku każdego dnia, by w 100% spełniać potrzeby, oczekiwania i drobne przyjemności wszystkich naszych klientów, w 18 salonach w całej Polsce.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Targówek
ID: 909126272