2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Małopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Wieliczka
Dodane 10 kwietnia 2024

SALES MANAGER / Przedstawiciel Handlowy do salonu sprzedaży w SIERCZY

Wynagrodzenie

5 400 - 6 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wieliczka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Jeśli masz w sobie żyłkę HANDLOWCA to ta oferta pracy jest dla CIEBIE

Firma MartDom zajmująca się sprzedażą i montażem stolarki zewnętrznej oraz wewnętrznej - okien, drzwi, podłóg, rolet oraz bram garażowych - poszukuje SALES MANAGERA / stacjonarnego PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO do salonu w SIERCZY.

Szczegółowy zakres obowiązków obejmuje:

  • Obsługę klienta w salonie,

  • Zwiększanie sprzedaży produktów i usług oferowanych przez firmę,

  • Przygotowywanie ofert oraz umów,

  • Kontakt z klientem (telefoniczny oraz mailowy),

  • Badanie potrzeb i dostosowanie oferty do oczekiwań klienta,

  • Przekazywanie zleceń do działu zamówień,

  • Promowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku,

  • Dbanie o aktualność i dostępność materiałów marketingowo-sprzedażowych,

  • Dbanie o ekspozycję w salonie (czystość, aktualność, umiejscowienie).

Co możemy Ci zaoferować?

  • Przeszkolenie z aktualnej oferty produktowej,

  • Wdrożenie w specyfikę działania w branży budowlanej,

  • Właściciela firmy, który słucha tego, co masz do powiedzenia. Twoje zdanie może mieć realny wpływ na dalszy kierunek rozwoju firmy,

  • Elastyczność – możesz wziąć dzień wolny, zacząć pracę wcześniej lub później gdy nagle będziesz tego potrzebował,

  • Pracę w zgranym zespole – spotykamy się ze sobą poza pracą, spędzamy wspólnie czas i integrujemy się,

  • Wynagrodzenie w przedziale 4 000 - 5 000 netto zależne od: stażu pracy, umiejętności i zaangażowania,

Dla nas najważniejsze są następujące postawy życiowe:

  • Wrodzony talent Handlowca,

  • Ambicja, Słowność i skrupulatność,

  • Swobodna obsługa komputera, gotowość do nauki nowych systemów,

  • Potrzeba podnoszenia swoich kompetencji, by rozwijać się razem z firmą,

  • Gotowość do podejmowania wyzwań,

  • Komunikatywność, zarówno w rozmowach z klientami, jak i kolegami w firmie,

  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientem,

  • Pewność siebie,

  • Determinacja i konsekwencja w działaniu,

  • Empatia i cierpliwość.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Wyślij swoje CV w formacie PDF. Plik powinien mieć nazwę: "CV - Imię Nazwisko". Dokumenty w innej formie nie będą rozpatrywane.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Uprzejmie prosimy o dołączenie do CV poniższego oświadczenia:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w CV / CV i liście motywacyjnym dla potrzeb obecnego, jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Marcina Cichego prowadzącego działalność pod firmą Marcin Cichy Martdom, ul. 29 Listopada 22, 32-090 Słomniki, (dalej: Administrator).

Lokalizacja

Wieliczka,

Małopolskie

Małopolskie, Wieliczka
ID: 910723072