2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Śląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Katowice
  7. Przedstawiciel handlowy - Zawodzie
Dodane 29 kwietnia 2024

Sales Manager - Przedstawiciel Techniczno-Handlowy

Lokalizacja

Katowice, Zawodzie

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Praca zdalna, Częste podróże służbowe

Wspólnie z naszym Klientem – Woojin PLAIMM Co. LTD., globalną firmą działającą w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych (automotive, medycznej i AGD), w związku z rozwojem struktur katowickiego oddziału, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy:  Śląsk

Tryb pracy: zdalno - wyjazdowa.

Typ zatrudnienia: kontrakt B2B, stawka netto 2000 EURO podstawa (+ premie, dodatki, prowizja).

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie i wdrażanie strategii sprzedażowych;

  • Aktywne poszukiwanie, nawiązywanie i rozwój kontaktów handlowych;

  • Realizacja uzgodnionych celów sprzedażowych;

  • Utrzymywanie dobrych relacji z obecną bazą Klientów;

  • Sprzedaż i wsparcie po sprzedaży;

  • Monitorowanie sytuacji rynkowej i działań konkurencji;

  • Współpraca z Zarządem firmy w celu wzrostu wyników sprzedaży;

  • Współpraca z Zespołem w celu płynnej realizacji zamówień;

  • Budowanie dobrego wizerunku firmy oraz nawiązywanie i rozwijanie relacji ze strategicznym partnerami;

  • Promowanie produktów, uczestnictwo w wydarzeniach krajowych i międzynarodowych;

  • Przygotowywanie ofert i kalkulacji cenowych.

 Wykształcenie:

  • Średnie techniczne.

 Umiejętności:

  • Znajomość branży;

  • Komunikatywność;

  • Umiejętność analitycznego myślenia;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;

  • Wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne;

  • Zaangażowanie, kreatywność i przedsiębiorczość;

  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • Pakiet MS Office.

Doświadczenie

  • Minimum 2 lata na podobnym stanowisku.

PRACODAWCA: woojinplaimm.com

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia);

  • Regularne podwyżki;

  • Wszystkie narzędzia niezbędne do pracy: służbowy telefon, laptop;

  • Samochód firmowy, paliwo;

  • Ambitne zadania i dużą samodzielność w pracy;

  • Pracę w doświadczonym zespole profesjonalistów;

  • Obiady i inne wydatki w godzinach pracy pokrywa pracodawca;

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o formę B2B w firmie o międzynarodowym zasięgu działania.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV w języku angielskim.

Proszę o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Śląskie

Śląskie, Katowice, Zawodzie
ID: 913710805