2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Mazowieckie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Myszyniec
Dodane 06 kwietnia 2024

Salon kosmetyczny w Myszyńcu zatrudni stylistkę paznokci

Lokalizacja

Myszyniec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Inny, Umowa o pracę, Praktyka / staż, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

Zatrudnimy Stylistkę Paznokci!

Salon kosmetyczny w Myszyńcu zatrudni Stylistkę Paznokci, która chce dołączyć do naszego zespołu. Jeśli masz pasję do tworzenia pięknych wzorów i dbasz o najwyższą jakość usług, to jesteśmy miejscem dla Ciebie!

Obowiązki:

  • Wykonywanie profesjonalnych zabiegów związanych z pielęgnacją i zdobieniem paznokci..

  • Zapewnienie doskonałej obsługi klienta oraz dbałość o ich komfort i zadowolenie.

Wymagania:

  • Umiejętność wykonywania manicure i pedicure. Chęć nauki i rozwijania umiejętności mile widziana!

  • Zdolność do pracy w zespole oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne.

  • Pasja i zaangażowanie w branżę kosmetyczną oraz zdolność do kreatywnego myślenia.

Oferujemy:

  • Pracę w przyjaznym i profesjonalnym środowisku.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Elastyczny grafik pracy dostosowany do Twoich potrzeb.

Jeśli jesteś osobą pełną entuzjazmu, kreatywności i pasji do pracy z paznokciami, to czekamy na Twoje zgłoszenie! Wyślij swoje CV razem z portfolio prac na adres email: diana01 ( ) poczta.onet.pl lub skontaktuj się telefonicznie pod numerem 51********76.

Dołącz do naszego zespołu i wspólnie twórzmy piękno!

Lokalizacja

Myszyniec,

Mazowieckie

Mazowieckie, Myszyniec
ID: 910005140