2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Podlaskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Hajnówka
Dodane 23 kwietnia 2024

Salon Plus i Polsat Box

Wynagrodzenie

3 300 - 11 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Hajnówka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Nie

Opis

Twoje zadania:

  • Obsługa Klientów Plusa i Cyfrowego Polsatu w Punkcie Sprzedaży;
  • Obsługa systemu raportowo-sprzedażowego Spółki;
  • Wspieranie bieżących działań sprzedażowych;
  • Bieżąca komunikacja z siecią sprzedaży i firmami współpracującymi;
  • Obsługa mailowych skrzynek interwencyjnych;
  • Sporządzanie analiz sprzedażowych;
  • Wprowadzanie i aktualizacja danych w bazach.

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

  • Lubisz współpracę z Klientami i chcesz im oferować kompleksowe rozwiązania?
  • Jesteś nastawiony na realizację ambitnych celów biznesowych i potrafisz je osiągać?
  • Chcesz się uczyć i rozwijać swoje kompetencje sprzedażowe?
  • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klientów?
  • Masz wykształcenie min. średnie?
  • Doświadczenie w sprzedaży usług będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Premię uzależnioną od wyników, program motywacyjny.

Lokalizacja

Hajnówka,

Podlaskie

Podlaskie, Hajnówka
ID: 651571080