2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Podlaskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Sokółka
Dodane 24 kwietnia 2024

Salon Plus i Polsat Box Specjalista ds. Sprzedaży, Sokółka

Wynagrodzenie

4 242 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sokółka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

Autoryzowany Przedstawiciel sieci telefonii komórkowej Plus i Polsat Box poszukuje:

Kandydata na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży.

Miejsce pracy: Sokółka

Twój zakres obowiązków:

·    Obsługa Klientów Plusa i Polsat Box w Punkcie Sprzedaży

·    Obsługa systemu raportowo-sprzedażowego

·    Wspieranie bieżących działań sprzedażowych

·    Bieżąca komunikacja z siecią sprzedaży i firmami współpracującymi

·    Obsługa mailowych skrzynek interwencyjnych

·    Sporządzanie analiz sprzedażowych

·    Wprowadzanie i aktualizacja danych w bazach

Nasze wymagania:

·    Umiejętność współpracy z Klientami i oferowanie im kompleksowych rozwiązań

·    Nastawienie na realizację ambitnych celów biznesowych i umiejętność ich osiągania

·    Chęć uczenia się i rozwijania kompetencji sprzedażowych

·    Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klientów

·    Wykształcenie minimum średnie

·    Doświadczenie w sprzedaży usług będzie dodatkowym atutem

·    Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

·    Zaangażowanie

To oferujemy:

·       Możliwość rozwoju zawodowego

·       Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

·       Premię uzależnioną od wyników, program motywacyjny

·       Pracę w firmie o wysokich standardach i bogatej ofercie handlowej

Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm

Lokalizacja

Sokółka,

Podlaskie

Podlaskie, Sokółka
ID: 834299299