2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Podkarpackie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Stalowa Wola
Dodane 15 kwietnia 2024

Salon Toyoty szuka na stanowisko CALL CENTER

Lokalizacja

Stalowa Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Autoryzowany Salon Toyoty SACAR Stalowa Wola poszukuje kandydatów na stanowisko:

Call Center

Miejsce pracy: Stalowa Wola

Opis Stanowiska:

·                    Kontakt z klientami biznesowymi i prywatnymi

·                    Praca na kampaniach sprzedażowych

·                    Udzielanie podstawowych informacji Klientom na temat oferty handlowej

·                    Wprowadzanie danych o Kliencie do wewnętrznego systemu CRM

·                    Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania:

·                    Wykształcenie min. Średnie

·                    Komunikatywność (dobra dykcja, płynność i swoboda wypowiedzi)

·                    Umiejętności organizacji pracy własnej

·                    Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

·                    Mile widziane doświadczenie w handlu lub obsłudze klienta

Oferujemy:

·                    Zatrudnienie w oparciu o umowę pracę

·                    Możliwość związania swojej kariery ze stabilnym koncernem międzynarodowym             o bardzo wysokich standardach

·                    Pracę w przyjaznym i prężnie działającym zespole

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Oferta:

Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia, stabilne środowisko pracy oraz możliwość rozwoju zawodowego.

Aplikacje prosimy przesyłać przez portal OLX. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Lokalizacja

Stalowa Wola,

Podkarpackie

Podkarpackie, Stalowa Wola
ID: 911919070