2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Pomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Gdańsk
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Wzgórze Mickiewicza
Dodane 17 kwietnia 2024

Salonik prasowy Inmedio- Morski Park Handlowy

Wynagrodzenie

27,70 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Wzgórze Mickiewicza

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Opis

Dzień dobry,

poszukuję do pracy w saloniku prasowym Inmedio w Galerii Morski Park Handlowy w Gdańsku ul. Przywidzka 6 (centrum z marketem Carrefour). Zainteresowane osoby proszę o kontakt wraz z załączonym CV poprzez wiadomość na OLX.

  • ok. 100h w miesiącu, w tym minimum dwie soboty oraz przypadającą niedzielę handlową

  • grafik ustalam co miesiąc zgodnie z podaną dyspozycją

  • praca na dłużej, w wakacje możliwość wyrobienia więcej godzin

Podstawowe obowiązki:

  • obsługa według standardów sieci

  • przyjęcie i zwrot prasy

  • przyjęcie dostaw

  • przesyłki DHL

  • dbanie o ekspozycję towaru i czystość na sklepie

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Wzgórze Mickiewicza
ID: 912451362