2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Świętokrzyskie
  5. Sprzątanie - Kielce
Dodane 25 kwietnia 2024

Salowa - praca w Kielcach

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawności, Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Obecnie zapraszamy kandydatów do pracy na stanowisko: SALOWA w Szpitalu w Kielcach.

Jako Zakład Pracy Chronionej zatrudniamy także osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności. Jeśli obecnie szukasz pracy, dołącz do nas!

Zakres zadań na stanowisku salowa:

  • utrzymanie czystości w salach chorych;

  • sprzątanie korytarzy, zaplecza sanitarnego;

  • dezynfekcja sprzętu, pomieszczeń;

  • uzupełnianie środków higienicznych;

  • pomoc przy pacjencie;

  • Przestrzeganie obowiązujących procedur wewnątrzszpitalnych.

Wymagania wobec kandydata:

  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych;

  • szczepienia p/WZW typu B;

  • odpowiedzialność.

Naszym pracownikom oferujemy:

  • umowę o pracę;

  • gwarancję wypłaty wynagrodzenia zawsze do 10-go dnia kolejnego miesiąca;

  • system pracy zmianowej 7:00 - 19:00 / 19:00 – 7:00;

  • możliwość skorzystania z programów grupowych ubezpieczeń pracowniczych np. ubezpieczenie na życie, NNW;

  • dla pracowników posiadających aktualne orzeczenie o niepełnosprawności oferujmy możliwość zatrudnienia w ZPCHR i korzystania z dofinansowania ZFRON m.in. dofinansowanie do turnusów rehabilitacyjnych, dofinansowanie do leków;

  • dostęp do szkoleń i możliwość podniesienia kwalifikacji;

  • doradztwo zawodowe oraz wsparcie z ramienia współpracującej z nami Fundacji.

Mile widziane osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.

Osoby zainteresowane proszone są o:

kontakt telefoniczny w godz. 8-16 pod nr tel. 51*******04, 51*******30,

po godzinie 16.00 kontakt telefoniczny pod nr tel.: 71 711 01 44

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.   Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 53-111, ul. Ślężna 118

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 914385991