2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Dolnośląskie
  5. Sprzątanie - Wrocław
  6. Sprzątanie - Psie Pole
Dodane 26 kwietnia 2024

Salowa | Pracownik porządkowy we Wrocławiu

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma DGP Clean Partner Sp. zo.o zatrudni, osoby do sprzątania placówki szpitalnej i oddziału rehabilitacyjnego Wrocław Psie Pole

Warunki pracy:

  • umowa o zlecenie/ umowa o pracę

  • praca, pon. - pt..

  • Praca na 1/2 etatu

    w godz. 15:00-19:00 | 16:00-20:00 stałe godz. pracy

  • wynagrodzenie zawsze na czas,

Obowiązki:

  • sprzątanie wyznaczonej powierzchni,

  • korytarzy,

  • sal,

  • ciągi komunikacyjne,

  • WC

Oczekujemy:

  • dokładności wykonywaniu swoich obowiązków

  • dyspozycyjności

  • chęci do pracy

  • kierowana oferta jest do osób zdecydowanych podjąć zatrudnienie od zaraz preferowane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności, którym oferujemy pakiet socjalny tj.

    • zwrot za leki

    • do 200 zł. miesięcznie - dojazd do pracy, własnym pojazdem

    • turnusy rehabilitacyjne

    Kontakt: od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-15:00

Aplikując wyrażasz zgodę, aby DGP Clean Partner Sp. z o.o. ul. Żytnia 15/23 01-014 Warszawa przetwarzał Twoje dane osobowe, podane w złożonych przez Ciebie dokumentach, niezbędnych przy realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji , selekcji i archiwizacji w zbiorach danych osobowych kandydatów do pracy. Administratorem Twoich danych jest www.grupadgp.pl/klauzula-informacyjna-dgp-clean /

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 911221593