2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Podkarpackie
  5. Sprzątanie - Rzeszów
Dodane 05 kwietnia 2024

salowa - sprzątająca

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Orzeczenie o niepełnosprawnościOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Szukasz stabilnej i pewnej pracy? Zgłoś się do nas!

Aktualnie poszukujemy osób do pracy na stanowisko: SALOWA w Szpitalu Wojewódzkim w Rzeszowie

Zadania/Czynności:

  • utrzymanie czystości w salach chorych

  • sprzątanie korytarzy, zaplecza sanitarnego

  • dezynfekcja sprzętu, pomieszczeń

  • uzupełnianie środków higienicznych

  • pomoc przy pacjencie

Wymagania:

  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

  • szczepienia p/WZW typu B

  • odpowiedzialność

Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • system pracy w godzinach 7:00 - 19:00 / 19:00 – 7:00

  • możliwość zatrudnienia w Zakładzie Pracy Chronionej

Zagwarantujemy Ci wszelkie narzędzia i środki ostrożności, zapewniające Ci pracę w bezpiecznych dla zdrowia warunkach.

Osoby zainteresowane proszone są o: kontakt telefoniczny w godz. 8-16 pod

nr tel. 5.1.0.0.1.1.7.1.4.

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę dla HR for Business Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją tego procesu rekrutacyjnego  oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.  Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest HR for Business Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu 50-304, ul. Słonismkiego 1

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 897966959