2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Nowy Dwór Mazowiecki
Dodane 23 kwietnia 2024

Samodzielny Specjalista ds. Sprzedaży - Hotel Royal Nowy Dwór Maz.

Lokalizacja

Nowy Dwór Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy doświadczonego i energicznego kandydata/ki na stanowisko Samodzielnego Specjalisty ds. Sprzedaży, który/a będzie odpowiedzialny za sprzedaż usług gastronomiczno-hotelarskich.

 Osoba na tym stanowisku będzie kluczowym członkiem naszego zespołu, współpracującym z partnerami biznesowymi w celu promocji i sprzedaży usług gastronomiczno-hotelarskich.

1.       Zakres obowiązków

- realizacja planów sprzedażowych

- aktywne pozyskiwanie nowych Kontrahentów z sektora MICE (Meetings, Incentive, Conferencje, Events)

- prezentacja, negocjacje oraz sprzedaż oferty konferencyjno-gastronomicznej hotelu

- budowanie relacji z nowymi oraz utrzymywanie relacji na wysokim poziomie z aktualnymi kluczowymi Kontrahentami hotelu

- przygotowanie ofert handlowych w oparciu o politykę cenową i standardy firmy

- prezentacja pozyskanego i utraconego biznesu (analiza i wnioski)

- przygotowanie umów i koordynacja ich realizacji

- prowadzenie dokumentacji sprzedażowej

- badanie opinii Kontrahentów po wykonanej usłudze

- monitorowanie, analiza i prezentacja danych rynkowych

- analiza segmentacji Gości oraz udział segmentów w ogólnym budżecie hotelu

- raportowanie wykonania założonych celów do Dyrektora Działu Sprzedaży

- prowadzenie grafiku zrealizowanych wydarzeń MICE z podziałem na miesiące, jako podstawa do przygotowania budżetu MICE na kolejny rok

- dbanie o dobry wizerunek firmy- wykonywanie swoich obowiązków przy zachowaniu bezpieczeństwa własnego, kolegów, Gości oraz powierzonego mienia

2.       Wymagania

- Doświadczenie w pracy na stanowisku sprzedażowym, preferowana branża hotelarska

- Umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne

- Samodzielność, inicjatywa oraz umiejętność pracy w zespole

3.       Oferujemy

- Pracę w dynamicznym środowisku branży hotelarskiej

- Możliwość rozwoju zawodowego i awansu

- Przyjazną atmosferę pracy i elastyczne warunki zatrudnienia

- Pracę w stabilnej i rozwijającej się grupie hotelowej

- Umowa o pracę

- Niezbędne narzędzia do pracy

- Miłą i przyjazną atmosferę pracy

Lokalizacja

Nowy Dwór Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Nowy Dwór Mazowiecki
ID: 913937059