2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Śląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Zawiercie
  7. Administracja, prace biurowe - Borowe Pole
Dodane 12 kwietnia 2024

Samodzielna/Główna księgowa

Wynagrodzenie

10 000 - 11 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zawiercie, Borowe Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Agencja Pracy ARK (nr cer 6145) dla jednego ze swoich Klientów poszukuje pracownika do działu księgowości.

Lokalizacja: Zawiercie

Od kandydatów oczekujemy

  • wykształcenie wyższe, ekonomiczne

  • minimum 5-letniego doświadczenie zawodowe w obszarze księgowości

  • doświadczenie i umiejętność samodzielnego sporządzania sprawozdań finansowych

  • znajomość aktualnych przepisów podatkowych VAT, CIT, PIT

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • dokładność i terminowość w realizacji powierzonych obowiązków

  • umiejętność pracy w zespole

  • znajomość obsługi komputera i pakietu Ms Office

  • odpowiedzialność, zaangażowanie

  • wysoka kultura osobista

Twój zakres obowiązków

  • sprawowanie nadzoru nad całokształtem finansów i księgowości spółdzielni socjalnej

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz gromadzenie wszelkich dowodów księgowych

  • planowanie i prowadzenie kontroli działalności firmy zgodnie z zasadami rachunkowości i przepisami podatkowymi

  • rzetelne i terminowe sporządzanie sprawozdań finansowych

  • rzetelne i terminowe sporządzanie miesięcznych deklaracji podatkowych (ZUS, CIT, PIT i VAT) oraz statystycznych

  • rzetelne i terminowe sporządzanie raportów okresowych dla Zarządu

  • współpraca z bankami, urzędami skarbowymi, ZUS, GUS, PFRON, NBP

  • współpraca z kontrahentami, szczególnie w zakresie dotyczącym płatności za zobowiązania oraz dochodzenia wymagalnych należności

  • przestrzeganie tajemnicy służbowej

  • wykonywanie poleceń przełożonych

Oferujemy

  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę

  • zatrudnienie na pełny etat

  • profesjonalne wdrożenie i przygotowanie do pracy

  • niezbędne narzędzia pracy

  • bardzo dobrą atmosferę w pracy

INFORMUJEMY, ŻE SKONTAKTUJEMY SIĘ TYLKO Z WYBRANYMI KANDYDTAMI

Śląskie

Śląskie, Zawiercie, Borowe Pole
ID: 911255826