2. Praca
  3. HR
  4. Kadry i płace
  5. Kadry i płace - Małopolskie
  6. Kadry i płace - Kraków
  7. Kadry i płace - Prądnik Biały
Dodane 04 kwietnia 2024

Samodzielna Kadrowa

Lokalizacja

Kraków, Prądnik Biały

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Poszukiwana samodzielna Kadrowa do prowadzenia dokumentacji Szkolnej:

Twój zakres obowiązków

·         prowadzenie spraw kadrowych pracowników, w tym szczególnie akt osobowych

·         sporządzanie list płac i deklaracji ZUS,

·         przygotowywanie listy płac i przelewów,

·         prowadzenie dokumentacji pracowniczej

·         pełen zakres usług w zakresie kadr

·         kontakt z urzędami

Nasze wymagania

·         wykształcenie wyższe kierunkowe

·         obsługa programów księgowych i kadrowych (Symfonia, Płatnik, Optima)

·         odpowiedzialność, samodzielność, dobra organizacja pracy

·         bardzo dobra znajomość przepisów o rachunkowości i kodeksu pracy

To oferujemy

·         pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

·   stabilne zatrudnienie

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Prądnik Biały
ID: 909554802