2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Pomorskie
  6. Księgowość - Kwakowo
Dodane 13 maja 2024

Samodzielna Księgowa

Lokalizacja

Kwakowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Biuro Rachunkowe Adkonis zatrudni pracownika na stanowisko:

SAMODZIELNA KSIĘGOWA

 Miejsce pracy: Kwakowo

Wymiar pracy: pełny etat

Godziny pracy: 7.00-15.00

Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę

Wynagrodzenie brutto od 6851 PLN

W zależności od doświadczenia i kwalifikacji wynagrodzenie do negocjacji.

 Twój zakres obowiązków:

 ·        obsługa księgowa i podatkowa podmiotów zgodnie z obowiązującymi przepisami, w tym:

o   prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz ksiąg przychodów i rozchodów (KPIR) zgodnie z obowiązującymi przepisami

o   wprowadzanie i księgowanie dokumentów do systemu księgowego

o   sporządzenie deklaracji podatkowych (PIT, CIT, VAT)

o   sporządzanie sprawozdań finansowych

·       kontrola dokumentów źródłowych pod względem rachunkowym i formalnym, zgodnie z obowiązującymi przepisami podatkowymi i rachunkowymi

·       bieżąca analiza i uzgadnianie rozrachunków, potwierdzenia sald

·       zarządzanie podległym zespołem

·       współpraca z organami podatkowymi oraz innymi organizacjami zewnętrznymi np. US, GUS, KRS, Banki.

Nasze wymagania:

·       min. 3 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku z obowiązkami obejmującymi samodzielne prowadzenie pełnej księgowości i sporządzanie sprawozdań finansowych

·       praktyczna znajomość Ustawy o rachunkowości oraz ustaw podatkowych

·       umiejętność organizacji pracy swojej i podległego zespołu

·       umiejętność analitycznego myślenia

·       sumienność i dokładność

Mile widziane:

·     wykształcenie  min. średnie

·     znajomość programu INSERT GT (SUBIEKT, Rewizor, Rachmistrz)

·     biegła obsługa komputera

Oferujemy:

·       stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

·       wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji,

·       wysoką samodzielność w wykonywaniu zadań,

·       pracę w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

·       możliwość rozwoju zawodowego.

Lokalizacja

Kwakowo,

Pomorskie

Pomorskie, Kwakowo
ID: 917976112