2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Śląskie
  6. Księgowość - Radlin
Dodane 08 kwietnia 2024

Samodzielna księgowa

Lokalizacja

Radlin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Poszukujemy pracownika na stanowisko KSIĘGOWEJ

Zakres obowiązków:

  • dekretacja, księgowanie i weryfikacja dokumentów źródłowych

  • kontroli dokumentów pod względem formalno-rachunkowym

  • uzgadnianie sald na wskazanych kontach księgowych

  • bieżąca analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych

Wymagania:

  • znajomość prawa podatkowego i zasad księgowości,

  • odpowiedzialność za powierzone zadania,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • samodzielność oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki

  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju,

  • Samodzielność w realizacji działań,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • prywatna opieka medyczna

  • Multisport

Cv wraz z klauzulą informacyjna prosimy wysyłać przez portal olx.

Lokalizacja

Radlin,

Śląskie

Śląskie, Radlin
ID: 776008375