2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Mroków
Dodane 26 kwietnia 2024

Samodzielna księgowa

Lokalizacja

Mroków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma z branży motoryzacyjnej zajmująca się sprzedażą oraz najmem samochodów ciężarowych, naczep i aut osobowych poszukuje osoby na stanowisko:

Samodzielnej księgowej

Miejsce pracy: 05-552 Mroków/mazowieckie

Opis stanowiska

  • Prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z obowiązującymi standardami oraz przepisami podatkowymi
  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów ( faktur zakupu, sprzedaży, WNT, WDT, kosztów, środków trwałych, amortyzacji, RMK, korekt, zaliczek itp.)
  • Współpraca z bankami: przygotowanie i analiza sprawozdań, przygotowanie zestawień należności, przygotowywanie przelewów bankowych
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT, PIT, PCC) oraz prowadzenie rejestrów VAT
  • Sporządzanie raportów i analiz na potrzeby zarządcze
  • Współpraca z podmiotami zewnętrznymi
  • Kontakt i współpraca z instytucjami zewnętrznymi – banki, US, ZUS, GUS
  • Uzgadnianie sald z kontrahentami, bieżąca analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych
  • Dbałość o prawidłowy obieg dokumentacji oraz przestrzeganie procedur

Nasze wymagania:

§ wykształcenie min średnie (w zakresie finanse, rachunkowość lub ekonomia)

§ doświadczenie na podobnym stanowisku

§ znajomość  zagadnień z rachunkowości i finansów – warunek konieczny

§ doskonała organizacji pracy własnej, systematyczność oraz odpowiedzialność za powierzone zadania,

§ dobra znajomość pakietu MS Office

§ dobra znajomość Optima Comarch - warunek konieczny

Oferujemy:

§ stabilne zatrudnienie

§ przyjazne środowisko pracy oparte na współpracy i dzieleniu się wiedzą

§ możliwość nieustannego rozwoju zawodowego,

§ profesjonalne szkolenia

§ pakiet socjalny

Lokalizacja

Mroków,

Mazowieckie

Mazowieckie, Mroków
ID: 794090494