2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Mszczonów
Dodane 24 kwietnia 2024

Samodzielna księgowa

Lokalizacja

Mszczonów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

ZPC Flis to wiodący i szybko rozwijający się producent wysokiej jakości wyrobów cukierniczych.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko

Zakres obowiązków:

·  prowadzenie pełnej księgowości firmy zgodnie z obowiązującymi przepisami i polityką rachunkowości,

·   dekretowanie i księgowanie operacji gospodarczych,

·   prowadzenie procesu uzgadniania rozrachunków i transakcji finansowych,

·  bieżąca analiza i weryfikacja zapisów księgowych,

·  prowadzenie ewidencji środków trwałych,

·  sporządzanie deklaracji podatkowych, m.in. CIT, VAT,

·  monitorowanie oraz stosowanie zmian w przepisach,

·  współpraca z Urzędem Skarbowym, GUS-em, bankami i innymi instytucjami,

·  współudział przy sporządzaniu sprawozdań finansowych,

·  wsparcie głównego księgowego.

Wymagania:

·  wykształcenie kierunkowe lub wyższe;

·   minimum 4-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (najlepiej w firmie produkcyjnej);

·  dobra znajomość obsługi programów z grupy Microsoft Office;

·  samodzielność oraz umiejętność rozwiązywania problemów;

·  umiejętność pracy pod presją czasu;

·  mile widziana znajomość obsługi systemu Symfonia.

Oferujemy:

· umowę o pracę

· pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

·  możliwość rozwoju zawodowego,

·  atrakcyjne warunki zatrudnienia.

·  udział w programie Pracowniczych Planów Emerytalnych

·  niezbędne narzędzia do pracy

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). W innym przypadku CV nie będą mogły uczestniczyć w procesie rekrutacji.

Lokalizacja

Mszczonów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Mszczonów
ID: 814757496