2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Łódzkie
  6. Księgowość - Łódź
  7. Księgowość - Śródmieście
Dodane 26 kwietnia 2024

Samodzielna księgowa

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Opis

Mariański Group Outsourcing Księgowości Sp. z o.o.

Jesteśmy spółką outsourcingową funkcjonującą w grupie profesjonalnych podmiotów wspierających biznes. Umożliwia to nam bieżącą współpracę z adwokatami, radcami prawnymi oraz doradcami podatkowymi dzięki której możemy szybciej i skuteczniej rozwiązać problemy klientów.

Twój zakres obowiązków

  • dekretowanie i wprowadzanie dokumentów księgowych do programu finansowo – księgowego,

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych klientów oraz KPIR,

  • kontrola dokumentów i księgowań, w tym kontrola rejestrów i sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, PIT, CIT),

  • sporządzanie sprawozdań finansowych,

  • analiza i uzgadnianie rozrachunków,

  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (m.in. US, ZUS, GUS, NBP),

  • realizacja innych zadań i zleconych przez przełożonego prac.

Nasze wymagania

  • min. 3-4 lata doświadczenia na stanowisku księgowego,

  • dobra znajomość przepisów rachunkowości i sprawozdawczości finansowej oraz przepisów podatkowych,

  • mile widziane doświadczenie w obsłudze fundacji, firm rodzinnych

  • mile widziana znajomość Enova

  • dobra znajomość MS Office w szczególności programu Excel,

  • umiejętność analitycznego myślenia,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • wykształcenie wyższe na kierunku ekonomicznym,

  • odpowiedzialność za wykonywane zadania,

  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 830141270