2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Małopolskie
  6. Księgowość - Wieliczka
Dodane 23 kwietnia 2024

Samodzielna księgowa

Wynagrodzenie

6 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wieliczka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Biuro Doradztwa Biznesowego, Biuro Rachunkowe Spółka z Ograniczoną odpowiedzialnością, które swoją działalność prowadzi nieprzerwanie od 2011 roku, świadczy usługi z zakresu księgowości, w okolicach i na terenie miast: Wieliczka, Kraków, Chrzanów, Trzebinia oraz Kocmyrzów, Proszowice, Igołomia.

Obecnie, do swojego zespołu poszukujemy kandydata na stanowisko Samodzielnej Księgowej

Zakres obowiązków:

- Samodzielne prowadzenie pełnej księgowości firmy: od podstawowych dokumentów po przygotowywanie sprawozdań finansowych. - Optymalizacja procesów księgowych i wdrażanie usprawnień, - Korespondencja z klientem i bieżący kontakt – osobisty, mailowy, telefoniczny, - Znajomość narzędzi oraz systemów informatycznych wykorzystywanych w księgowości, zarządzaniu finansami, - Reprezentowanie firmy przed organami podatkowymi i innymi podmiotami i instytucjami. - Weryfikowanie poprawności listy płac, uzgadnianie sald kont księgowych dot. rozliczeń płacowych, składek ZUS i podatku od wynagrodzeń.

Wymagania:

- Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia, zdolność do podejmowania samodzielnych decyzji. - Wykształcenie wyższe ekonomiczne (preferowane kierunki: finanse i rachunkowość, ekonomia) - Praktyczna znajomość programu Optima - Znajomość zagadnień kadrowo-płacowych oraz systemów finansowo- księgowych. - Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku. - Systematyczność, dobra organizacja pracy, samodzielność, terminowość.

Oferujemy:

- Stabilną współpracę opartą na podstawie umowy o pracę. - Pracę stacjonarną w biurze rachunkowym w Wieliczce. - Pełny dostęp do baz wiedzy i szkoleń - Wynagrodzenie dostosowane do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia. - Zdefiniowaną ścieżkę kariery oraz możliwość rozwoju zawodowego. - Wsparcie merytoryczne oraz udział w ciekawych i unikalnych projektach. - Dużą samodzielność oraz możliwość zdobycia wszechstronnego doświadczenia zawodowego w rozwijającym się biurze rachunkowym.

Zależy nam na coraz szerszym stosowaniu elektronicznej wymiany plików i danych z klientem, oraz sukcesywnym przejściu na pracę na dokumentach kadrowych i płacowych podpisywanych elektronicznie przez klienta.

Więcej informacji pod numerem 60*****80

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesyłanie CV na adres e-mail umieszczając w tytule wiadomości „rekrutacja”. Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Wieliczka,

Małopolskie

Małopolskie, Wieliczka
ID: 835114655