2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Dolnośląskie
  6. Księgowość - Wrocław
  7. Księgowość - Fabryczna
Dodane 03 maja 2024

samodzielna księgowa

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Jeżeli księgowość jest Twoją pasją, nie boisz się rozwoju i chcesz być częścią naszego biznesu, to biuro rachunkowe Ergotax jest miejscem dla Ciebie.

Co dajemy od siebie

·         Pracę w dynamicznie rozwijającym się biurze rachunkowym.

·         Możliwości rozwoju w obszarach:

o   rachunkowości finansowej,

o   rachunkowości zarządczej (również w języku angielskim),

o   podatkach.

·         Pracę w zespole, dla którego problem jest synonimem wyzwania.

·         Możliwość realizacji własnych pomysłów.

·         Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.

·         Możliwość pracy w przedziałach godzin 7-15, 8-16, 9-17.

·         Możliwość pracy zdalnej przez dwa dni w miesiącu.

·         Dofinansowanie do studiów lub specjalistycznych kursów.

·         Kuchnię zaopatrzoną m.in. w pyszną kawę, różne rodzaje herbat czy wodę – w dowolnej temperaturze J

Czego wymagamy i dlaczego

·         Wykształcenia wyższego kierunkowego – ponieważ daje ono podstawy wiedzy teoretycznej niezbędnej do pracy na tym stanowisku.

·         Min. 3 lat doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku (w przypadku  doświadczenia nabytego w biurze rachunkowym – min. 2 lata) – ponieważ na tym stanowisku niezbędna jest biegłość w zakresie rachunkowości finansowej.

·         Znajomości obsługi co najmniej 1 programu FK – ponieważ pozwoli to na znaczące skrócenie wdrożenia w jakikolwiek inny system FK.

·         Dokładności i dobrej organizacji czasu pracy, zorientowania na szczegóły oraz umysłu analitycznego – ponieważ wg nas księgowość (jako źródło informacji) powinna być najbardziej uporządkowanym pionem w firmie.

·         Chęci rozwoju w obszarze finansów/księgowości – ponieważ stawiamy na osoby ambitne, z którymi będziemy mogli związać naszą przyszłość.

·         Umiejętności szybkiego uczenia się – ponieważ w gąszczu wciąż zmieniających się przepisów elastyczność jest niezmiernie istotna.

Dodatkowe (ale niekonieczne) atuty:

·         Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym – ponieważ obsługujemy również klientów zagranicznych.

·         Znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel – ponieważ w przypadku rachunkowości zarządczej jest to podstawowe narzędzie pracy.

Obowiązki:

·         Prowadzenie ksiąg rachunkowych.

·         Sporządzanie sprawozdań finansowych.

·         Sporządzanie i wysyłanie deklaracji PIT, CIT, VAT i innych.

·         Przygotowywanie raportów kontrolingowych dla klientów.

·         Współpraca z klientami i instytucjami zewnętrznymi (m.in. US, ZUS).

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 844541669