2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Śląskie
  6. Księgowość - Sosnowiec
Dodane 01 maja 2024

Samodzielna księgowa

Wynagrodzenie

9 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sosnowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Hospel spółka z o. o. z branży budowlano-elektrycznej poszukuje pracownika na stanowisko: samodzielna księgowa/-y.

Lokalizacja: Sosnowiec

Od kandydatów oczekujemy

  • wykształcenie wyższe- preferowane ekonomiczne

  • minimum 5-letniego doświadczenia  w samodzielnym prowadzeniu ksiąg rachunkowych

  • doświadczenie i umiejętność samodzielnego sporządzania sprawozdań finansowych

  • znajomość aktualnych przepisów podatkowych VAT, CIT, PIT

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • dokładność i terminowość w realizacji powierzonych obowiązków

  • umiejętność pracy w zespole

  • znajomość obsługi komputera i pakietu Ms Office

  • odpowiedzialność, zaangażowanie

  • wysoka kultura osobista

Twój zakres obowiązków

  • sprawowanie nadzoru nad całokształtem finansów i księgowości spółki

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz gromadzenie wszelkich dowodów księgowych

  • planowanie i prowadzenie kontroli działalności firmy zgodnie z zasadami rachunkowości i przepisami podatkowymi

  • rzetelne i terminowe sporządzanie sprawozdań finansowych

  • rzetelne i terminowe sporządzanie miesięcznych deklaracji podatkowych (CIT, PIT i VAT) oraz statystycznych

  • rzetelne i terminowe sporządzanie raportów okresowych dla Zarządu

  • współpraca z bankami, urzędami skarbowymi, ZUS, GUS, PFRON, NBP

  • współpraca z kontrahentami, szczególnie w zakresie dotyczącym płatności za zobowiązania oraz dochodzenia wymagalnych należności

  • przestrzeganie tajemnicy służbowej

  • wykonywanie poleceń przełożonych

Oferujemy

  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę

  • zatrudnienie na pełny etat

  • profesjonalne wdrożenie i przygotowanie do pracy

  • niezbędne narzędzia pracy

  • bardzo dobrą atmosferę w pracy

INFORMUJEMY, ŻE SKONTAKTUJEMY SIĘ TYLKO Z WYBRANYMI KANDYDTAMI

Lokalizacja

Sosnowiec,

Śląskie

Śląskie, Sosnowiec
ID: 914152621