2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Lubuskie
  6. Księgowość - Gorzów Wielkopolski
Dodane 24 kwietnia 2024

samodzielna księgowa

Wynagrodzenie

8 318 - 9 785 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Sekret Pro z Gorzowa Wlkp. działająca na rynku od 1993 roku poszukuje osoby na stanowisko księgowej.

Obowiązki:

  • uzgadnianie i weryfikacja danych niezbędnych do wystawiania faktur

  • nadzorowanie nad wystawianiem faktur w systemie Subiekt

  • dbanie o właściwą archiwizację dokumentacji księgowej

  • przygotowywanie płatności w systemie bankowym

  • nadzorowanie sporządzania ulg PFRON

  • sporządzanie sprawozdań do GUS

  • analiza rozrachunków

  • windykacja należności

  • wprowadzanie dokumentów do systemu finansowo księgowego Symfonia

  • obsługa portali leasingowych i bankowych

  • sporządzanie zestawień zarządczych (raportów wewnętrznych)

  • współpraca z innymi działami firmy w sprawach administracyjnych

  • sporządzanie wniosków do instytucji finansowych

Oferujemy:

  • wynagrodzenie od 6000,00 netto do 7000,00 netto w zależności od posiadanych kwalifikacji kandydata

  • możliwość rozwoju osobistego

  • możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji

  • perspektywa pracy na stanowisku samodzielnego księgowego w zależności od predyspozycji

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • stabilne warunki zatrudnienia, umowę o pracę

  • wsparcie na etapie wdrożenia do pracy

  • szkolenia wstępne

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia

    Wymagania:

  • obsługa komputera i pakietu Office oraz urządzeń biurowych

  • znajomość zagadnień finansowo księgowych oraz podatkowych oraz z zakresu ustawy o rehabilitacji osób niepełnosprawnych

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • umiejętność pracy zespołowej

  • zaangażowanie i dobra organizacja pracy własnej

  • - samodzielność oraz skrupulatność

Praca w godzinach 7:00-15:00

Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności.

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 914156343