2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Pomorskie
  6. Księgowość - Bojano
Karolina
Dodane 03 maja 2024

Samodzielna księgowa

Lokalizacja

Bojano

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Umowa o pracę

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko Samodzielny Księgowy / Samodzielna Księgowa.

Obowiązki:

  • samodzielne prowadzenie ksiąg handlowych klientów biura rachunkowego,

  • analiza i uzgadnianie rozrachunków,

  • sporządzanie sprawozdań finansowych,

  • samodzielne prowadzenie ewidencji podatkowych (KPiR, ryczałt),

  • przygotowanie deklaracji podatkowcyh PIT, CIT, VAT , rozliczeń ZUS,

  • obsługa sprawozdawczości GUS,

  • kontakt i bieżąca współpraca z Klientami Biura,

  • nadzór nad ciągłością spraw księgowych i finansowych klientów,

  • kontakt z Urzędami Skarbowymi i innymi instytucjami publicznymi.

Nasze wymagania:

  • min. 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • doświadczenie w prowadzeniu ksiąg handlowych,

  • znajomość przepisów prawa podatkowego i zasad rachunkowości,

  • chęć nauki i rozwoju,

  • dobra organizacja czasu pracy,

  • znjaomość programu Symfonia Finanse i Księgowość będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • elastyczne godziny pracy,

  • miłą atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającym się zespole,

  • dostęp do portali prawniczych,

  • wynagrodzenie adekwatne do prezentowanych umiejętności i wykonywanej pracy,

  • kluczowe są dla nas "burze mózgów" i praca zespołowa,

  • wsparcie w zakresie wykonywanych obowiązków.

Lokalizacja

Bojano,

Pomorskie

Pomorskie, Bojano
ID: 906283005