2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Pomorskie
  6. Księgowość - Kołczygłowy
Dodane 11 kwietnia 2024

Samodzielna księgowa

Lokalizacja

Kołczygłowy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe w kierunkowe,

  • znajomość przepisów prawa w zakresie rachunkowości oraz przepisów podatkowych (CIT, VAT,

  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne oraz komunikacyjne,

  • systematyczność, sumienność i dokładność w działaniu,

  • umiejętność organizacji czasu pracy i dotrzymywania terminów,

  • zaangażowanie w powierzone zadania.

Zadania:

  • prowadzenie i nadzór nad pełną ewidencją księgową spółki zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa rachunkowego i podatkowego,

  • rejestracja dokumentów w systemach księgowych, sporządzanie miesięcznych i rocznych sprawozdań finansowych,

  • prowadzenie rejestrów VAT, sporządzanie deklaracji JPK_VAT oraz VAT UE,

  • współpraca z audytorami, organami podatkowymi oraz innymi organizacjami zewnętrznymi np. US, GUS, KRS, Banki,

  •  rozliczanie wyciągów bankowych, ustalanie rozrachunków z kontrahentami

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • wysokość wynagrodzenia ustalana na podstawie posiadanego doświadczenia i kwalifikacji,

Mile widziane:

  • znajomość oprogramowania księgowego Sage Symfonia

Lokalizacja

Kołczygłowy,

Pomorskie

Pomorskie, Kołczygłowy
ID: 909425758