2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Radom
Dodane 07 maja 2024

Samodzielna księgowa do biura rachunkowego

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Kancelaria podatkowa (biuro rachunkowe) poszukuje w ramach umowy na zastępstwo samodzielnej księgowej do prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Opis stanowiska:

  • Wprowadzanie do systemu dokumentów spółek z o.o., sp. komandytowych, jednoosobowych działalności gospodarczych

  • Zaczytywanie dokumentów

  • Weryfikacja, przygotowanie danych i zamknięcie miesiąca

  • Przygotowanie i przekazywanie JPK VAT

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych, pozostałych deklaracji podatkowych

  • Bieżący kontakt z klientami biura

Oczekiwania:

  • Wykształcenie ekonomiczne lub ukończone kursy z zakresu księgowości

  • Min. 2-letnie doświadczenie w pełnej księgowości

  • Solidna i praktyczna znajomość przepisów o rachunkowości oraz prawa podatkowego (VAT,CIT,PIT)

  • Dodatkowym atutem jest znajomość zagadnień z zakresu kadr i płac oraz programu Płatnik

  • Mile widziana znajomość programu Symfonia, Płatnik, Taxpro - Puzzle

Oferujemy:

  • Zatrudnienie - umowa o pracę - na zastępstwo

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia

  • Wsparcie w okresie wdrożenia w powierzony zakres prac

  • Pracę w miłym zespole

  • Możliwe przedłużenie umowy po okresie zastępstwa - w związku z ciągłym rozwojem biura.

  • Dopuszczalna incydentalna praca zdalna.

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 916700862