2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Wielkopolskie
  6. Księgowość - Poznań
  7. Księgowość - Szczepankowo
Dodane 26 kwietnia 2024

Samodzielna Księgowa do Biura Rachunkowego

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Szczepankowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Zatrudnię doświadczoną księgową do biura rachunkowego w miejscowości Poznań-Nowe Miasto.

Zakres obowiązków:

·         Prowadzenie pełnej księgowości,

·         Prowadzenie rozliczenia dla klientów na KPiR,

·         Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej,

Oczekujemy:

·        znajomość programu księgowego OPTIMA,

·        znajomość programu Płatnik,

·        znajomość ustawy o rachunkowości,

·        znajomość przepisów podatkowych,

·         odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków,

Oferujemy:

·        zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub zlecenia, pełen etat

·        praca w biurze,

·        premie uznaniowe, szkolenia,

·       możliwość zatrudnienia od zaraz,

 ·       Zapraszamy do składania aktualnych CV ze zdjęciem drogą mailową.

W związku z wejściem przepisów RODO, prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Biuro Rachunkowe Renata Pempera dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).".

Administratorem Państwa danych osobowych jest Biuro Rachunkowe Renata Pempera.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Szczepankowo
ID: 897124144