2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Śląskie
  6. Księgowość - Tychy
Dodane 29 kwietnia 2024

Samodzielna księgowa do biura rachunkowego

Wynagrodzenie

5 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tychy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukuję samodzielnej księgowej do kameralnego biura rachunkowego.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie pełnej księgowości wraz ze sporządzaniem deklaracji podatkowych CIT, VAT i JPK

  • Prowadzenie uproszczonej księgowości KPIR oraz ewidencji ryczałtu wraz ze sporządzaniem deklaracji podatkowych PIT, VAT i JPK

  • Weryfikacja dokumentów z obowiązującymi przepisami

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych

    Wymagania:

    • Doświadczenie w prowadzeniu KH firm usługowych, handlowych oraz stowarzyszeń

    • Doświadczenie w prowadzeniu KPIR i EP firm z różnych branż

    • Umiejętność pracy w programie Insert (Rewizor, Rachmistrz)

    • Znajomość sporządzania pełnej sprawozdawczości zgodnie z ustawą o rachunkowości

    • Znajomość przepisów podatkowych (VAT, CIT, PIT)

    Oferuję:

  • Stałą pracę na umowę o pracę

  • Godziny pracy 8:00-16:00

  • Wolne dni pracy między świętami (grudzień)

  • miłą atmosferę

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 910278780