2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Dolnośląskie
  6. Księgowość - Wrocław
  7. Księgowość - Krzyki
Dodane 25 kwietnia 2024

samodzielna księgowa do firmy transportowo-spedycyjniej

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Opis Stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie współodpowiedzialna za obszary księgowości:

- prawidłowy obieg dokumentów księgowych,

- przygotowywanie raportów, zestawień i protokołów,

- komunikacja z kontrahentami i współpracownikami,

- dekretowanie i księgowanie dokumentów, wyciągów bankowych,

- księgowanie i wystawianie zaliczek, rozliczenia pracownicze,

- prowadzenie kasy,

- potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami,

- obsługa i rozliczanie programów magazynowych,

- przygotowywanie deklaracji rozliczeniowych,

- weryfikacja, sprawdzanie ewidencji podatkowych VAT,JPK,

- sporządzanie sprawozdań finansowych kwartalnych i rocznych,

- bezpośrednia współpraca z Zarządem.

Wymagania:

- wykształcenie wyższe kierunkowe,

- praktyczna znajomość ustawy o rachunkowości i ustaw podatkowych,

- doświadczenie 2 - letnie na podobnym stanowisku,

- dobra znajomość programów Word i Excel,

- skrupulatność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków, dobra organizacja pracy,

Oferujemy:

- możliwość rozwoju w dziedzinie księgowości,

- wsparcie Zespołu we wdrożeniu w nowe obowiązki,

- umowę o pracę,

- pracę w miłej atmosferze.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 914540477