2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Śląskie
  6. Księgowość - Zabrze
Dodane 07 kwietnia 2024

Samodzielna Księgowa / Księgowy

Lokalizacja

Zabrze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

W związku z rozwojem naszej firmy zatrudnimy osobę na stanowisku Księgowa/ Księgowy.

Obowiązki na obejmowanym stanowisku pracy:

  • Księgowanie dokumentów źródłowych Klientów,
  • Przygotowywanie deklaracji VAT i CIT/PIT
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych (w tym RZiS oraz bilansów),
  • Sporządzanie sprawozdań do NBP i GUS,
  • Wsparcie merytoryczne młodszych członków zespołu,
  • Udzielanie porad i doradzanie klientom spółki w zakresie obsługi finansowo-księgowej.

Nasze oczekiwania i wymagania:

  • Doświadczenia na samodzielnym stanowisku,
  • Wykształcenie kierunkowe,
  • Doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym będzie dodatkowym atutem,
  • Umiejętność samodzielnego prowadzenia ksiąg rachunkowych,
  • Znajomość języka angielskiego będzie mile widziana,
  • Wysokie zdolności interpersonalne,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i zaangażowanie.
  • Znajomość pakietu MS Office, Płatnik, Optima ERP
  • Umiejętne ustalanie priorytetów, odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • Umiejętność organizacji pracy w zespole,
  • Zaangażowanie, dokładność, rzetelność i skrupulatność.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Otwartość na dalszą naukę i rozwój,

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • Cele rozwojowe, wsparcie kolegów i przełożonych
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Interesującą i dającą możliwość rozwoju pracę,
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Przesyłając CV prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez „Solid Partner Finanse” Sp. z o.o. z siedzibą, ul. Walerego Sławka 30/23, 40-833 Katowice danych osobowych udostępnionych przeze mnie w dokumentach rekrutacyjnych w celu realizacji procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez „Solid Partner Finanse” Sp. z o.o. zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych, w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE oraz przepisów ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania udostępnionych danych osobowych oraz moje uprawnienia.”

Lokalizacja

Zabrze,

Śląskie

Śląskie, Zabrze
ID: 674703299