2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Pruszków
Dodane 30 kwietnia 2024

Samodzielna księgowa/księgowy

Wynagrodzenie

4 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Pruszków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Praktyka / staż, Inny, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie

Warsztat w Pruszkowie poszukuje osoby na stanowisko: Samodzielna księgowa/księgowy

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnej księgowości spółek

  • Bieżąca weryfikacja i księgowanie dokumentów

  • Bieżąca kontrola i rozliczanie kont rozrachunkowych oraz rejestrów

  • Nadzór nad rozliczaniem podatków (PIT, VAT, CIT)

  • Współpraca przy przygotowywaniu rocznych sprawozdań finansowych

  • Tworzenie raportów wewnętrznych na potrzeby spółki

Nasze wymagania

  • Samodzielność w pracy

  • Umiejętność analitycznego myślenia i nastawienie na rozwiązywanie problemów

  • Praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa podatkowego

  • Praktyczna znajomość przepisów podatkowych (PIT, VAT, CIT)

  • Doświadczenie w wykorzystaniu programów księgowych (mile widziana znajomość Comarch ERP Optima)

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

Stabilne oraz konkurencyjne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

Szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne z zakresu rachunkowości i podatków

· atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

· pracę w miłej atmosferze;

zapraszam do pozostawienia cv oraz do kontaktu telefonicznego

Lokalizacja

Pruszków,

Mazowieckie

Mazowieckie, Pruszków
ID: 875931775